neděle 30. srpna 2015

Už jsem nevěřila....

...že se dočkám vysněných oken.Nejen proto,aby se uzavřela dílna.Stále jsem přemýšlela zda jsem udělala dobře a budu taková okna chtít i do bydlení.Jak je přivezli věděla jsem,že barvu a vzhled jsme vybrali dobře.Hlavně od srdce ,stačilo se podívat do vzorníku a láska byla na světě:))))Nejspíš už doživotně budeme stále v rekonstrukci.Všude kolem nás je staveniště.Ale užíváme si to,přiznám se,že ty plány mi dodávají energii.Bydlení už jasně vidím a nenechám nic náhodě:))Vždyť jak už jsem psala ,stodola si řekne sama co jí sluší:))))Okna jsou dřevěná takže nás v budoucnu čeká nějaké to broušení a barvení,ale to k tomu patří.Tak snad se našim fanouškům budou líbit.Mějte se krásně,brzy naviděnou.Lenka

 29 komentářů:

 1. Leni, okna nádherná. Krásně jsi zvolila i barvu oken. Ať se ti za okny dobře keramičí. Ivana

  OdpovědětVymazat
 2. Leni, moc pěkná okna!!!! Tak nádherná dílna,romantika, pohoda. Už se těším, až jednou budou fotky domečku, to teprv bude !!!!
  pokud možno pohodové dny ( na stavbě asi těžko, že ano :-) )

  OdpovědětVymazat
 3. Leni, vybrali jste skvěle.Okna jsou opravdu krásná.....fotečky k pokochání.
  Jana

  OdpovědětVymazat
 4. Leni, jsou parádní. A ta barva ... hm... sami máme zelený domeček, tak si libuji. Krásný domov si budujete. Těším se na další zprávy "z fronty" :-) A.

  OdpovědětVymazat
 5. Vypadají přímo fantasticky!!! a nad těmi oblouky jsem vzdychala už minula :-))) Iva

  OdpovědětVymazat
 6. Leni,to je bomba!:-)Moc se tyto okna k Vašemu novému bydlení hodí!U nás zařazujeme jen dva pokojicku a horejsek máme už pár dni jako skladiště,ale kupodivu to také neresim,vše má svůj čas!Krasne další budování a zářijové dny:-)

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 8. Leni, to je nádhera! Moc Vám fandím ♥
  Lenka

  OdpovědětVymazat
 9. Leni,
  okna stodole sluší. Držím palce při dalším zařizování, a permanentní rekonstrukci znám moc dobře :-)
  Krásný den
  Věrka

  OdpovědětVymazat
 10. Leni to je nádhera. Okna tomu dodala nádech romantiky. Moc se mi líbí jak vše děláš s citem. Před čím ale smekám, je dekorace kolem. Taky pořád něco budujeme, ale ty dekorace kolem mi nejdou a chybí. Pořád si opakuji až budeme mít hotovo. Držím pěsti, ať se vám vše daří. Krásný den Rija

  OdpovědětVymazat
 11. Nádhera! Lépe jste vybrat nemohli...

  OdpovědětVymazat
 12. Leničko, to je naprostá PECKA!!!! Okna tam opravdu sedí jako prdelka na nočník! A k tomu to okolí.. říkala jsem si, že jsem snad v Provence :-O :-) nádhera!! Moc se vám to s mužem povedlo♥

  OdpovědětVymazat
 13. Leni, posílám velikou gratulaci! Náááááádhera! Věřím, že bydlení a dílna budou velikou zaslouženou chloubou ! Moc Vám to přeji a držím palce !!!

  OdpovědětVymazat
 14. Leni,
  jedním slovem - nádhera , dřevěný strop , okna - vše úžasné !!!!!!!!!!!!! Ať se daří i nadále ,hezký zbytek léta..............J.

  OdpovědětVymazat
 15. Jů....že je teda u vás krásně:-)
  Tak přeji, ať se daří,Jitka

  OdpovědětVymazat
 16. Krajšie ste nemohli vybrať!!! Nádhera!

  OdpovědětVymazat
 17. Krajšie ste nemohli vybrať!!! Nádhera!

  OdpovědětVymazat
 18. Leničko, jsou D.O.K.O.N.A.L.Á !!!!!! Ta barvička i tvar nemá chybu ...... Marki

  OdpovědětVymazat
 19. Milá Leničko, opravdu vkusně a s citem vybráno a zařízeno. Tetelím se blahem, když vidím takovou povedenou rekonstrukci. Tak ať se vám daří. Pa Stáňa

  OdpovědětVymazat
 20. Překrásná barva a vůbec celá stodola...Přeji hodně sil a peněz a do rekonstrukce...Mějte se Ila

  OdpovědětVymazat
 21. Výběr oken úžasný, moc se mi líbí a stavbě přímo sluší. Jsem přesvědčená, že rekonstrukce dopadne skvěle, máš výborný cit pro krásno.
  Přeji stálou výdrž, hodně energie a ať se jen daří, protože je to zajisté velmi náročné. A to po všech stránkách.
  Ála

  OdpovědětVymazat
 22. Leni - jsou opravdu krásná - jak barvou, tak tvarem.... Dílna už teď vypadá krásně...a o tom dřevěném stropě se mi asi bude zdát :)
  Přeji hodně sil - fyzických i duševních na další budování... Budu se těšit na další fotky :)
  Krásný večer, Renata

  OdpovědětVymazat
 23. Leni to je fakt nádhera. A s tou nejistotou, kterou jsi cítila ti rozumím. Já, když jsem vybírala barvu kuchyně, tak jsem ve vzorníku sáhla okamžitě po olivové. a pak jsem čekala jak to bude vypadat. Jsme tu už šest let a jsme pořád nadšení.
  krásný den Majka

  OdpovědětVymazat
 24. Lenka, ďakujem za návštevu, mám radosť, že sa ti u nás páči :-)mám doma tvoju piecku na jablká :-) tvoríš krásne vecičky a budujete si nádherný domov...som zvedavá na výsledok ale už teraz to vyzerá krásne. Pekný večer! Danka.

  OdpovědětVymazat
 25. Dokonalá dílna, jinak to pojmenovat nedokážu... Další můj velký sen, hned vedle domečku ve stodole, ach... P.

  OdpovědětVymazat