čtvrtek 23. srpna 2018

Instagram...

 ...tak jsem ho včera založila, najdeme mě zde:)))nlozkova
Není to špatné a už chápu, že lidé dávají poslední dobou fotky více tam, než na blogy.
Je to zkrátka tak jednoduché:)

10 komentářů:

 1. Lení, vítám tě na instagramu !
  I já už byla lapena ;-)
  Jen teď mám chytrý telefon na opravě, tak mám po lajkování :-(

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý den Lenko, jsem moc ráda, že jste vložila další fotografie. Moc ráda si je prohlížím. Jste moje "krevní skupina" a Vaše bydlení se mi moc líbí. Doufám, že budete i nadále dávat fotografie i na svůj blog, protože třeba já(a myslím, že nejsem sama), nejsem na žádné sociální síti. Zdraví, Jitka

  OdpovědětVymazat
 3. Doufám, že tímto blog tady nekončí ?
  Pavel

  OdpovědětVymazat
 4. Did you hear there's a 12 word phrase you can communicate to your crush... that will trigger intense feelings of love and instinctual appeal for you buried inside his chest?

  Because deep inside these 12 words is a "secret signal" that triggers a man's instinct to love, idolize and guard you with all his heart...

  12 Words Who Fuel A Man's Desire Instinct

  This instinct is so built-in to a man's genetics that it will drive him to try better than ever before to build your relationship stronger.

  Matter of fact, fueling this mighty instinct is so binding to having the best possible relationship with your man that as soon as you send your man one of these "Secret Signals"...

  ...You'll soon notice him open his mind and soul to you in such a way he never experienced before and he'll identify you as the only woman in the universe who has ever truly interested him.

  OdpovědětVymazat
 5. SEO for Roofing Contractors

  I like the valuable info you provide in your articles. I’ll bookmark your weblog and check again here regularly. I’m quite certain I will learn a lot of new stuff right here! Best of luck for the next! Please visit my web site Reviewexpress, we specialise in SEO for Plumbing Contractors. We have clients all around globe. Visit website to know more about our services.

  https://www.g2.com/products/review-express/reviews

  OdpovědětVymazat
 6. Excellent read, I just passed this onto a friend who was doing some research on that. I will learn a lot of new stuff right here! Best of luck for your next blog! I hope the next will also be a interesting as this one. I would suggest you to grow your business. We provide services for SEO for Dentists, the SEO would be a great boost to your business. Visit my website for more information.
  https://www.g2.com/products/review-express/reviews

  OdpovědětVymazat