úterý 30. srpna 2016

Příjemné ukončení prázdnin....

... v pátek jsme se rozhodli a jeli na tři dny do hor.Tam kde se touláme nejraději.Poprvé jsme zkusili Benecko a viděli naší zemičku zase z jiného pohledu.

Každý den jsme si pěkně vyšlápli a dokonce jsme se našli i houby.Všude bylo plno borůvek,nádhera.

Matyáš všude jezdil na retro koloběžce po tatínkovi a jak si to užil,tatínek spíš méně,když ji nosil do kopce,ale prý to stejně stálo za to:)))

Lidi se usmívali a povídali o tom jak taky měli takovou.Krásné zakončení prázdnin.Letos mi to nějak moc uteklo,je to asi tím,že Maty už jde do druhé třídy a čas nám začal nějak rychle prchat.

Tak si taky užívejte ty poslední prázdninové dny a mějte se krásně.Lenka 

 

 

 

3 komentáře:

 1. Leni nádherné !! Benecko znám, ale jezdili jsme tam v zimě, kdysi...Musíme tam zajet v teplém období. Taková krásná místa všude kolem sebe máme, že ?
  Krásné dny ti přeji.
  Ála

  OdpovědětVymazat
 2. Leničko, ta poslední fotka je tak krásná...:-* ...taky nám to letos moc rychle uteklo a taky jde Kačenka do druhé třídy:-) Tak na to, ať je ta druhá stejně tak fajn, jako ta první! Posíláme pozdrav Ali a Kačenka

  OdpovědětVymazat
 3. Leničko, ta poslední fotka je tak krásná...:-* ...taky nám to letos moc rychle uteklo a taky jde Kačenka do druhé třídy:-) Tak na to, ať je ta druhá stejně tak fajn, jako ta první! Posíláme pozdrav Ali a Kačenka

  OdpovědětVymazat