pátek 12. ledna 2018

Který je ten správný?

Těžké rozhodnutí.
Rozhodně nebudu volit Zemana, člověka za kterého se stydím. To, že je politik je mi opravdu jedno, když se neumí chovat. Vnáší mezi lidi negativní náladu a odpor vůči jeho osobě.
Každý z nás považuje za důležité něco jiného. Myslím, že prezident by měl umět vnést mezi lidi pozitivní náladu, být slušný a poctivý. Většina z nás politice nerozumí, ale rozumíme lásce, pravdě.
Neměli bychom zavírat oči před tím, co se u nás děje.
Myslím, že už vůbec není dobré číst na internetu různé debaty o tom kdo na koho hází špínu pomluvy, už nevěřím ani televizi.
Věřím v písně ,které si pobrukujeme pro radost, věřím svému srdci, které mi napovídá, že tak je to správně a zatím půjdu ráda. Věřím, že se náš národ zase bude usmívat.

4 komentáře:

 1. Leni, už máme s mužem odvoleno a dali jsme přednost změně. Ať se naše politická scéna omladí, ať nastoupí slušnost, rozum a lepší prezentace naší země v zahraničí. Snad se zadaří. Každý máme možnost zvolit, tak nebuďme lhostejní.
  Měj hezké dny.
  Ála

  OdpovědětVymazat
 2. Leni,moc tě zdravím😊A preji co nejvíc radostných dní v Novém roce!A k prezidentovi,také už mame odvoleno.Muž volil rozumem a já jak píšeš srdcem a sympatiemi☺Tak uvidíme!

  OdpovědětVymazat
 3. Milá Leni.Je mi úplně jedno kdo tam sedí,neboť se o politiku vůbec nezajímám.Byl tam už kde kdo z pravice a levice a vždy se to zvrhlo v korupci,tunely,atd.Dnes televizi nesleduji a vůbec nevím kdo je kdo a je mi fajn.To jejich politikaření,pomlouvání a hulváctví jde už mimo mě a o to mám klidnější život.Už v roce 1989,kdy jsem si myslela,že Havel jako první věc zruší KSČM a potrestá všechny co zavinili r.1968 spravedlivím trestem se nic nestalo.Ještě dnes si žijí v honosných vilách a pobírají vysoké důchody.Tak přeji ať máš šťastnou ruku.

  OdpovědětVymazat
 4. Leni,
  druhá volba je jasná. Tak snad přijde očekávaná změna...

  OdpovědětVymazat